Instrukce pro zájemce o odbornou praxi

INSTRUKCE PRO ZÁJEMCE O ODBORNOU PRAXI V NEMOCNICI BŘECLAV, P.O.

Studenti

Podmínky pro absolvování praxe:

1. Uzavření smlouvy.
  2. Očkování proti hepatitidě typu B u zdravotnických profesí.
  3. Odpovídající OOPP.
  4. Identifikační karta studenta

Smlouvu o zajištění odborné praxe studenta – vystaví Vám škola (studijní oddělení) nebo si jí můžete stáhnout. Smlouva denní studium SZŠ, VOŠ, bakalářská a magisterské denní studium zde. Smlouva vysokoškolské bakalářské a magisterské kombinované studium zde. Bez potvrzení příslušnou školou/univerzitou není možné žádost kladně vyřídit. Nutné vyplnit 3x.

3x vyplněnou a podepsanou smlouvu odešlete na adresu:
   Mgr. Barbora Talacková
   Náměstkyně pro oš.péči
   U Nemocnice 3066/1
   690 02   B Ř E C L A V

Dle vyhlášky o pracovnělékařských službách, ustanovení se týká pouze žáků středních škol a studentů vyšších odborných škol (nikoliv studentů vysokých škol), se lékařské prohlídky provádí před prvním zařazením na praktickou přípravu. Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti pro Nemocnici Břeclav, p.o. vydává poskytovatel pracovnělékařských služeb:

Ambulance lékaře pracovně lékařských služeb (závodní lékař):
MUDr. Katarína Klučková  (Nemocnice Břeclav, budova S, 1.patro)                                                                                    Tel.: +420 519 315 169

Ordinační hodiny:                                                                                                                                                                Pondělí       12.00 – 14.00 hod.
Úterý            7.00 – 10.00 hod.
Středa         12.00 – 18.00 hod.
Čtvrtek         7.00 – 10.00 hod.

Pro více informací ohledně odborné praxe v Nemocnici Břeclav, p.o. napište elektronicky na talackova@nembv.cz

Soubory ke stažení: