18. 9. 2023

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní doktorku Evu Fančovičovou, která se o mě starala od 8. měsíce těhotenství. Velké díky patří i doktoru Svobodovi a doktorce Šidlové, kteří se o mě starali během porodu a po něm.

Kristýna Štrublová 


paní K. Štrublová

11. 9. 2023
Dobrý den,
ráda bych tímto emailem chtěla pochválit Váš úžasný personál z porodního oddělení. 
Ve Vaší porodnici jsem rodila 2x, 1. 6. 2021 a 2. 7. 2023.
Co se týče prvního porodu tak nemám absolutně co vytknout. Můj porod vedla PA Natálka Ožvoldová, i když porod opravdu bolí, vzpomínám na něj do dnes s husí kůži po těle. 
To, jak paní Natálka můj porod vedla bylo neuvěřitelné, jedním slovem anděl. Vše mi vždy vysvětlila, měla neuvěřitelné pochopení k mému tělu a přesně věděla, co v jaký moment potřebuji, cítila jsem se tam jakoby mě znala "sto let". Můj porod byl pro mě zážitkem a to díky ní. Jelikož to byl můj druhý porod, tak mám s čím srovnávat. Poprvé jsem rodila v jiné porodnici. 
Natálka je velice empatická, chápavá a je přesně na takovém místě, na kterém má být. 
Své třetí děťátko jsem porodila také u Vás a to v přítomnosti PA Pavlínky Šošovičkové a paní doktorky Bulkové. 
Jelikož jsem rodila po 6hod, tak paní doktorka počkala, až porodím, a to přes to, že už jí končila noční směna. Pavlínka i paní doktorka se mnou celou dobu komunikovaly, pokaždé mi vysvětlily, v jaké fázi se nacházím a jaký kousek mi zbývá k tomu, abych dceru porodila. 
Můj třetí porod byl opravdu rychlý, takže jsem přijela a na sál se mnou šla Pavlínka už i s paní doktorkou. 
Podporovaly mě, chválily mě, utěšovaly mě. Jedním slovem DĚKUJI. Nikdy nezapomenu na mé zážitky spjaté s dvěma porody u Vás. 
Natálka, Pavlínka i paní doktorka jsou ženy, které svou práci dělají s radostí a jsou na správném místě. Potkat takový personál u porodu byl můj sen a ten se mi splnil. 
 
Oddělení šestinedělí i novorozenecké také zaslouží pochvalu, všichni milí, hodní, ptali se, zda něco já, či moje miminko nepotřebujeme, pečovali o nás velice hezky a to včetně paní uklízečky i paní, co roznášela jídlo. 
 
Ještě jednou děkuji a věřím, že další rodičky budou mít tu čest zažít tak krásné porody, jako jsem zažila já. 
 
S pozdravem
Edita Weinerová

paní E. Weinerová

11. 9. 2023

Děkuji touto cestou personálu plicního oddělení za péči v posledních dnech života věnovanou paní M. Karasové a MUDr. Roškovi za lidský přístup k příbuzným.

vnučka


paní E. Zlámalová

8. 9. 2023

Dobrý den,
ve dnech 5.9.-7.9.2023 byla dcera hospitalizována na dětském oddělení vaší nemocnice.
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální, vstřícný a empatický přístup všech zaměstnanců dětského oddělení.
Prosím, vyřiďte jim poděkování ode mne i od dcery Emy, protože jsou skvělí!

S pozdravem
Šárka Nešporová


paní Š. Nešporová

28. 8. 2023

Dobrý den,
ráda bych touto formou poděkovala celému kolektivu JIP chirurgie a chirurgie C, všem lékařům a obzvlášť sestřičkám a bráškům, za jejich nejen profesionální, ale hlavně laskavou a obětavou péči, která mi pomohla zvládnout pobyt v nemocnici, kde jsem se ocitla po vážném úrazu.
Ještě jednou díky a klobouk dolů za vše, co s úsměvem pro pacienty děláte.


paní L. Jozová

22. 8. 2023

Dobrý den,
chtěla bych strašně moc poděkovat celému dětskému oddělení (JIP i klasické dětské oddělení) a oddělení ARO.

Syn Antonio byl hospitalizován s akutní infekční mononukleozou. Byli jsme přijati 8.8. a téhož večera jsme se ocitli na oddělení ARO, kde přístup všech byl neskutečný (profesionální, empatický, milý...lidský), sestřičky užasné, moc děkujeme.

Dále jsem byli přemístěni na dětský JIP a posléze na normální dětské oddělení, kde jsme celkem pobývali další týden. Tady bych chtěla strašně moc poděkovat všem paním doktorkám, panu primaři a obzvláště velký dík patří všem sestřičkám za veškerou péči a celkový přístup, byli jste prostě úžasní a maté náš velký obdiv za vše, co děláte, moc děkujeme.
Tony, mi ještě kladl na srdce, ať Vám napíšu, jak máte skvělou a parádně vybavenou hernu na oddělení, jakmile se mu ulevilo, byla to naše každodenní procházka a rozptylení.

Ještě jednou všem moc a moc děkujeme.

Antonio a Gabriela Gualano


paní G. Gualano

9. 8. 2023

Dobrý den, chcem sa poďakovať celému personálu ORL a hlavne ARO, kvoli akutnemu upchaniu dýchacích ciest, som musel biť intubovany. Velke, velke Dakujem za starostlivosť a príjemný prístup sestričiek.


pan J. Dóza

8. 8. 2023

Za období: 31.7.2023 – 4.8.2023 
Chci poděkovat celému personálu oddělení chirurgie A za jejich péči a ochotu. I v nepříjemné situaci se tam člověk cítil dobře. :-)


paní R. Prokešová

25. 7. 2023

Touto cestou chci poděkovat celému personálu oddělení chirurgie A za velmi skvělou a odbornou péči. Vážíme si jejich práce nejen v péči o pacienty, ale také za přátelské, empatické chování k nim a jejich rodinám.


paní D. Pavlíková Nešporová

25. 7. 2023

Dne 7.srpna to bude rok ,co paní doktorka Berkyová z odd. ARO zachránila manželovi život. Touto cestou chceme z celého srdce poděkovat. DĚKUJEME. Velké děkuji patří všem doktorům, doktorkám, primáři za jejich péči, lidskost a porozumění. Nikdy nezapomeneme na sestřičky a bratry. Vím, že pro vás to není jen práce, ale necháváte tam kus sebe. Ta radost z každého nepatrného zlepšení je neskutečná. Nejen že jste se postarali o manžela, ale i o mě – manželce jste dodávali sílu a náděj. Vy jste andělé má pravém místě. Velké Děkuji všem na oddělení ARO Břeclav. Manželé Žigmondovi


paní Ž. Žigmondová

24. 7. 2023

Dobrý den, ráda bych poděkovala za mé ošetření dne 2.7.2023 na neurologii, kdy službu konající lékařka, MUDr. Stanislava Jakubíček, v mém případě odhalila po vyšetření na CT krvácení do mozku, následně zajistila převoz do Brna na katetrizaci a tím mi zřejmě zachránila život. Já i můj manžel děkujeme za profesionální, milý a velmi ochotný přístup lékařky tak i sestřiček na JIP neurologie.
S úctou
Jana a Jiří Veselí
Praha Kbely


paní J. Veselá

24. 7. 2023

Obrovský dík patří celému dětskému lůžkovému oddělení ORL včetně příslušné ambulance. Další velké poděkování patří anesteziologické sekci, operatérům a JIP (dospávací pokoj po zákroku). Syn zde podstoupil odstranění nosní mandle a zdejší přístup byl naprosto úžasný. Všechny sestry, ošetřovatelky, sanitáři, lékaři vždy v dobré, pozitivní a naprosto profesionální náladě. Syn je velmi aktivní a naprosto nespolupracující v lékařském zařízení, ale díky veškerému personálu jsme pobyt i zákrok zvládli. Neskutečný dík za možnost nadstandardního pokoje, protože bez něj by byl celý pobyt pro syna mnohonásobně náročnější. Jsme rádi, že jsme upřednostnili Břeclav před Brnem a v budoucnu raději pocestujeme opět do této nemocnice. Milý, vlídný a neodsuzující přístup někdy udělá více než tisíc léků. Přejeme celé nemocnici, ať se jí daří a zaměstnanci jsou zde stejně spokojeni jako jejich vděční pacienti.


paní M. Lakatoš

20. 7. 2023

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Juraji Medovi a sestřičkám za vynikající ošetření syna v neděli 2.7.2023 v ambulanci ORL.


paní Lenka Z.

10. 7. 2023

Dobrý den,
moc děkujeme za skvělý přístup celého dětského oddělení a dětské JIP. Leželi jsme tam se synem po viróze a s tím spojené dehydrataci. Celý personál od lékařů, sester až po sestřičky, co se starají o obědy... Všichni mají skvělý přístup k dětem i k doprovázejícím rodičům. Vysvětlovali nám vše, co bylo potřeba, chovali se k synovi velmi jemně, s citem.
Myslím, že takové chování není zdaleka samozřejmé a jsme za to opravdu vděční. Přejeme Vám mnoho klidných směn, hodně radostí a uzdravených malých pacientů.
S pozdravem
Štokmanovi


pan R. Štokman

3. 7. 2023

Chtěla bych poděkovat za vynikající ošetření v neděli 2.7.2023 personálu oddělení neurologie, jak paní doktorce tak i sestrám.


paní M. Stefanova

29. 6. 2023
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Žůrkové a jejímu týmu, který 24. 6. v ranních hodinách přijel na pomoc mému manželovi, který měl srdeční příhodu. Jejich přístup nejen k manželovi, ale také ke mně, byl velmi ohleduplný a postup profesionální. Včasná pomoc, převoz vrtulníkem do Brna a okamžitý zákrok na operačním sále - troufám si říct, že toto vše manželovi zachránilo život. Ještě jednou všem moc děkujeme a jsme rádi, že vás v Břeclavi máme. Mirka a Josef Blažkovi

paní M. Blažková

27. 6. 2023

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělý přístup a příkladnou péči sestře p. Novákové Simoně při mém ošetření na pohotovosti.


paní I. Konečná

15. 6. 2023

Dobrý den,
chtěl bych tímto projevit vděčnost celému dětskému oddělení (od příjmu na pohotovosti, přes JIP až po lůžkové oddělení) za příkladnou péči o mého syna, který byl zde dne 3.6.2023 hospitalizován s gastritidou resp. po několika dnech se zjištěnou hnisavou anginou. Děkuji zvláště za včasné zajištění dostupnosti a nasazení antibiotik, díky nímž se jeho stav velmi rychle během několika dnů zlepšil.

S díky Kadlec David


pan D. Kadlec

15. 6. 2023

Dobrý den,

moc ráda bych poděkovala za skvělý přístup k mému pětiletému synovi Alfredovi, který přišel v podvečer 14.6.2023 na chirurgii s řeznými ranami od vysklených dveří.

Hned se nás ujaly moc hodné sestřičky, během chvilky přispěchal i pan doktor Buchtela. Syna ošetřili, hezky si s ním celou dobu vykládali a jako bonus si odnesl domů obrázek oblíbeného dinosaura. Doma mi syn oznámil: miluji doktory a sestřičky, což je asi největší pochvala a známka toho, jak spokojený s ošetřením byl.

Moc děkujeme.
 


paní V. Cholasta

24. 5. 2023

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat všem pracovníkům Lůžkového oddělení chirurgie A za to, jak se o mě starali v době mé hospitalizace na tomto oddělení.


pan P. Mück