Poděkování pacientů

spokojený pacient :-)

24. 6. 2024
Dobrý den,
moc děkuji Nemocnici Břeclav, zvláště p. MUDr. Buchtelovi z chirurgie, za operaci lokte po mém úrazu. Byl velmi profesionální a lidský. Také celému kolektivu Chirurgie odd. B.
Díky. Moc si vás vážím. Jitka Matějková

paní J. Matějková

18. 6. 2024

Dobrý den, byl jsem ošetřen na kardiologické ambulanci a chtěl bych poděkovat MUDr. Halodové a sestřičkám p. Parmové a p. Lukešové za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost.


pan L. Sasín

10. 6. 2024
Dobrý den, ráda bych poděkovala celému oddělení ORL za velmi profesionální péči a lidský přístup. Byla jsem se synem na operaci odstranění nosní mandle a veškerý personál byl velmi starostlivý, laskavý a trpělivý jak ke mně, tak zejména k synovi.
Děkuji jmenovitě i paní J. Oslzlé za její vstřícnost a empatii.

paní E. Šebelová

3. 6. 2024
Dobrý den,
ráda bych tímto ještě jednou a oficiálně poděkovala celému týmu porodnice a šestinedělí za můj a dceřin nedávný pobyt.
Kolem porodu jsem toho nastudovala opravdu hodně a moje očekávání byla vysoká, ačkoliv jsem byla smířena v podstatě s čímkoliv. O to větší pro mě bylo milé překvapení, jak profesionální, lidský a podporující je u vás personál. Břeclavská porodnice je na vysoké úrovni a jde ruku v ruce se současnými trendy v porodnictví a následné péči. Děkuji zejména svým porodním asistentkám a paní doktorce za pozitivní zážitek z porodu. Porodnici chválím a doporučuji všem. Doufám, že brzy získá pověst špičkového pracoviště.
Děkuji Kristýna Kuklová

paní K. Kuklová

29. 5. 2024
Dobrý den,
chtěla bych touto formou poděkovat kolektivu lékařů a sestřiček na oddělení ortopedie za profesionální a lidský přístup během mé hospitalizace 27.5.-28.5.2024.
Děkuji také sestřičkám žákyním, jmenovitě Míši Pantůčkové a vrchní sestřičce p. Miklíkové.

paní J. Norková

21. 5. 2024

Dobrý den, chtěl bych touto formou poděkovat kolektivu lékařů a sester z Ortopedie (včetně JIP a anestezie) za nadstandardní vysoce profesionální a přitom lidský přístup během mé hospitalizace se zlomeninou femuru v období od 2.5.2024.
Byli jste všichni opravdu výborní! Děkuji.


pan O. Sobek

13. 5. 2024

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat personálu oddělení Gynekologie za perfektní péče a laskavost, všichni byli úžasní a starostliví. Srdečně děkuji celému týmu a přeji vám hodně zdraví, štěstí a trpělivosti!!!♥️♥️♥️


paní E. Kovačová

8. 4. 2024
Chtěla bych moc poděkovat za péči na oddělení Interna A.
Ležím tady již týden se zápalem plic a péče a přístup sester je neskutečný. Všechny sestřičky příjemné a umí pacientovi podat vlídné slovo a tím mu zpříjemnit pobyt tady. Nemůžu si ztěžovat vůbec na nic. Opravdu to tady někdy nemají lehké. Obdivuju je za to jakou práci dělají.
Děkuji samozřejmě i lékařům.

paní S. Hrdinová

5. 2. 2024
Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat všem, kteří se o nás starali při hospitalizaci na dětském oddělení se synem Markem. Jejich péče a milý přístup nám pobyt velmi usnadnil a určitě i pomohl k brzkému zlepšení zdravotního stavu. Díky tomu, že jsem jako doprovod mohla být se synem po celou dobu, tak jeho pobyt v nemocnici (zcela novém prostředí) proběhl úplně bez komplikací a je to pro syna velmi cenná zkušenost.
Za všechno ještě jednou moc děkuji.

paní S. Žilková

22. 1. 2024
Dobrý den,
chtěla bych těmito řádky poděkovat za vzornou a prvotřídní péči, laskavost, ochotu a úžasný přítup kolektivu paní primářky Janky Bambasové během hospitalizace a operace na gynekologickém oddělení. Všichni byli úžasní a starostliví, ale především nesmírně ochotní a lidští.
 
Ještě jednou velké díky.
B. Fríbová

paní B. Fríbová

22. 1. 2024

Vážený pane řediteli,
obracím se na Vás jako na ředitele břeclavské nemocnice.

Dne 27.9.2023 jsem byla u Vás na operaci kolenního kloubu – endoprotéza. Chci veřejně poděkovat MUDr. Patriku Brindzovi a jeho týmu za velmi krásný přístup ke mně jako k pacientce na operačním sále. MUDr. Patrik Brindza mě má stále ve své odborné péči. Je velmi profesionální a empatický k pacientům, všechna čest jeho práci a přístupu.

Děkuji s účtou

Losenická Vlasta
Hustopeče


paní V. Losenická

2. 1. 2024

Dobrý den,
chtěl bych tímto poděkovat panu primáři Ryšavému a jeho kolektivu. Byl jsem hospitalizován na interním oddělení a 3.11. mě po odborném zásahu zdravotníků vrátili zpět do života,
moc jim všem děkuji.


pan J. Šesták

29. 12. 2023
Dobrý den,
posílám srdečné poděkování doc. MUDr. Popelkovi, MUDr. Čermákovi - ARO a kolektivu chirurgie Nemocnice Břeclav za náročnou operaci roztříštěného ramene pravé ruky dne 13.4.2023.
Dík patří taky rehabilitačnímu oddělení, kdy po náročném cvičení ruka funguje.
Srdečné díky a do nového roku 2024 všem pevné zdraví
Anna Soukupová

paní A. Soukupová

18. 12. 2023
Chtěl bych poděkovat JIP-kardio oddělení s primářem MUDr. Ryšavým s jeho lékařským týmem s mou ošetřující lékařkou MUDr. Halodovou za detailní vyšetření a diagnostiku mého stavu, včetně jejich řešení.
MUDr. Halodové bych chtěl poděkovat i za průběžné informování o mém stavu a zajištění dalších vyšetření nejen v rámci břeclavské nemocnici ale i v IKAK FNUSA Brno (interní kardioagiol. klinika). Mimořádné je i její angažovanost při zajištění dalších vyšetření po telefonickém zavolání po mém propuštění z nemocnice.
Poděkování patří i sestrám na oddělení za vzorné ošetřování. Jejich pochopení, pečlivost a vlídnost zaslouží obdiv.
Ing. Pavel Salajka

pan P. Salajka

12. 12. 2023

Dobrý den.
chtěla bych poděkovat personálu oddělení ORL a následně chirurgickému oddělení za perfektní a dokonalou péči.
Vzorná péče, milý a vstřícný personál. Přeji všem k vánocům klid, pohodu a v novém roce hodně štěstí a zdraví.
Ještě jednou moc děkuji...Jiřina Sítková Břeclav


paní J. Sítková

28. 11. 2023

Děkuji. 🍀 Děkuji ambulanci gynekologie, lůžkovému oddělení gynekologie a v neposlední řadě pracovníkům velkého operačního sálu. Dne 20.11.2023 jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici a mohu jen děkovat a vzpomínat na příjemné lidi-zdravotníky. Velmi vstřícný a profesionální přístup a dononalá péče. Veřím, že se můj problém vyřešil. Před nadcházejícími svátky Vám všem chci popřát klid, pohodu, lásku. Požehnané Vánoce a vše dobré pro rok příští.
Mirka Vokálová Louny


paní M. Vokálová

27. 11. 2023

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat personálu oddělení ARO a následně chirurgickému oddělení za perfektní a dokonalou péči.
Vzorná péče, milý a vstřícný personál, čistota prostředí ,plnění jakéhokoli přání a potřeb leckdy dříve, než byly vysloveny, úžasné žákyňky, sestry, lékaři, sanitářky a sanitáři, dámy uklízečky, všem Vám mnohokrát děkuji ❤️❤️❤️❤️❤️ Trepešová 


paní B. Trepešová

27. 11. 2023

Dnes jsem byl nucen navštívit pohotovost břeclavské nemocnice se svým otcem, který upadl a poranil se na hlavě. Nejdříve na chirurgické ambulanci, kde nařídili okamžitě rtg a CT hlavy. Následně odeslán na oddělení ORL břeclavské nemocnice k došetření poraněného nosu. V obou případech velmi příjemné chování personálu jak chirurgické pohotovosti, tak i ORL oddělení. Děkuji všem za pomoc.


pan P. Sláma

10. 11. 2023

Nebyl jsem přímo pacientem, ale snad mohu i tak poslal poděkování.

Naši mamku odvezla minulou středu "rychlá" z Kyjova do nemocnice v Břeclavi na JIP - oddělení neurologie s menší mozkovou příhodou. Samozřejmě jsme z toho byli všichni - celá rodina - velmi nepříjemně překvapeni. Komunikace s oddělením JIP však probíhala velmi dobře a brzy jsme mohli mamku navštívit.

Tady musím zmínit profesionální a lidské jednání paní doktorky Koliskové, která nás přesně informovala o jejím zdravotním stavu a zdravotních procedurách, které prodělala nebo které ji ještě čekají. Obratem jsme se všichni uklidnili a já osobně jsem pocítil, že pokud je mamka v takových rukou, není se čeho obávat. Vím, že takový přístup k pacientovi a jeho příbuzným je vždy individuální záležitostí každého lékaře, ale na vstřícné jednání paní doktorky Koliskové budu ještě dlouho vděčně vzpomínat.


pan I. Zbořil

10. 11. 2023

Dnes je ten den, kdy mohu opět poděkovat celému urologickému oddělení za skvělou péči, námahu a nesmírnou trpělivost. Dnes je konečně den, kdy se po období bolestí a beznaděje mohu vrátit do normálního života. Žádný kámen, žádný zánět: kde nic, tu nic, nikde nic!
Děkuji a posílám písničku. "Časem všechno přebolí a zahojí se to, co pálí..."
https://www.youtube.com/watch?v=CQ9SwVRqulE


paní L. Balgová