Vybavení lůžkových oddělení

Standardně jsou na lůžkových odděleních pokoje pro pacienty vybaveny 3 - 5 lůžky, židlemi a stolem. Vždy pro dva pokoje je v předsíňce společné sociální zařízení (umývadla, WC, sprcha).
Všechny pokoje mají balkon.

Každý pokoj má televizní přípojku a pacienti si za poplatek mohou objednat TV přijímač, příp. si přinést vlastní TV z domova.

Jídlo je podáváno dle zdravotního stavu pacientů na pokojích nebo v jídelnách oddělení, které zároveň slouží i jako společenské místnosti např. pro sledování TV.

Na všech odděleních je za přímou úhradu možná hospitalizace na tzv. nadstandardním pokoji. Tyto pokoje jsou 1-lůžkové, s vlastním sociálním zařízením, TV a dalším vybavením dle toho, zda se jedná o kategorii A nebo B. Cena za den pobytu je stanovena platným ceníkem nemocnice dle kategorie.  

Vzhledem k tomu, že jsme nemocnicí přátelskou k dětem (Baby Friendly Hospital), při hospitalizaci dětských pacientů se snažíme o umožnění pobytu rodičů nebo jiných rodinných příslušníků (samozřejmě dle možností na oddělení) po celou dobu hospitalizace. Kojící maminky mají pobyt zdarma. V ostatních případech se cena odvíjí od rozsahu čerpání služeb (nadstandardní pokoj, strava,...).

Na porodním oddělení je k dispozici nadstandardní porodní sál s pokojem. 

Podrobnější informace o vybavení pokojů jsou uvedeny na stránkách jednotlivých oddělení a samozřejmě Vám je rádi popskytnou i naši zaměstnanci.