Lékárna ☏
Kde nás najdete: Pavilon S – přízemí
Lékárna je umístěna v prostorách vstupního objektu nemocnice.
 
 
Provozní doba pro veřejnost:  PO  7.30–16.00 hod.
                                                      ÚT  7.30–16.00 hod.
                                                      ST  7.30–16.00 hod.
                                                      ČT  7.30–16.00 hod.
                                                      PÁ  7.30–16.00 hod.
 
O víkendech a svátcích můžete využít lékarnu na Poliklinice Břeclav.
Nejbližší pohotovostní lékárna je pak v Brně: Lékárna Dr.Max, Bašty 413/2, Brno.
 
Mgr. Jitka Průdková
Vedoucí lékárny
 

Výdej léků (recepty i volný prodej)
519 315 593

  • Lékárna zajišťuje zásobování nemocničních oddělení léčivými přípravky, dezinfekčními prostředky a zdravotnickým materiálem pro poskytování léčebné péče hospitalizovaným pacientům nemocnice.
  • Veřejné oddělení nemocniční lékárny poskytuje lékárenskou péči pacientské veřejnosti tj. výdej léčivých přípravků na recepty, elektronické recepty, výdej zdravotnických prostředků na poukazy, elektronické poukazy, výdej a prodej doplňkového sortimentu, brýlí, čajů, dětského sortimentu a léčebné kosmetiky (AVENE, BIODERMA). Lékárna je nositelem oprávnění k objednávání a výdeji konopí k léčebným účelům. 
  • Poskytujeme informace o aktuální skladové zásobě léčivých přípravků, výši doplatků, případně o jejich dostupnosti v distribuční síti. Přijímáme telefonické, závazné objednávky.
  • Nabízíme pacientům možnost lékových konzultací. V případě zájmu o lékovou konzultaci se obraťte na absolventky kurzu lékových interakcí v rámci Interakční akademie Mgr. Renatu Gořčíkovou nebo Mgr. Lenku Kratochvílovou.
  • Poskytujeme odborné poradenství v oblasti  ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ. V případě zájmu se obraťte na paní farm. asistentku Janu Ševčíkovou. 
  • V souladu s § 89 zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech, ve znění pozdějších předpisů, lze v lékárně odevzdat prošlá nebo nespotřebovaná léčiva k likvidaci.