Ne všechny děti, které přijdou na svět v břeclavské nemocnici, jdou domů se svými rodiči. A právě pro ty, kteří z různých důvodů nemohou vyrůstat ve své biologické rodině, je projekt Život v kufříku.

„Kufřík je určený pro novorozeňátka, která nevyrůstají ve své biologické rodině. Obsahuje hračku, která je pokaždé jiná, protože nám je tvoří například pěstouni, dobrovolníci nebo senioři. Pak je tam památníček na zápisky o prvních dnech miminka. Jsou to ty nejniternější informace. Dále kufřík obsahuje fotoalbum, dudlík, láhev a krásnou soupravičku, kterou opět pletou dámy v domově seniorů,“ prozradila výkonná ředitelka Nadačního fondu La vida loca Iva Říhová.

Břeclavská nemocnice se stala vůbec prvním místem v Jihomoravském kraji, kam kufříky doputovaly. Nadační fond můžete podpořit i vy. Nejen finančně, ale právě třeba vyrobenou hračkou nebo upletenou soupravičkou. www.zivotvkufriku.cz