Instrukce pro zájemce o odbornou praxi

• Podmínky pro absolvování praxe studenů:
  • uzavření smlouvy
  • očkování proti hepatitidě typu B u zdravotnických profesí
  • odpovídající OOPP
  • identifikační karta studenta
  • Smlouvu o zajištění odborné praxe studenta – vystaví Vám ji škola (studijní oddělení) nebo si ji můžete stáhnout.
  • Smlouva denní studium SZŠ, VOŠ, bakalářská a magisterské denní studium
  • Smlouva vysokoškolské bakalářské a magisterské kombinované studium
  • Bez potvrzení příslušnou školou/univerzitou není možné žádost kladně vyřídit. Nutné vyplnit 3x.
  • 3x vyplněnou a podepsanou smlouvu odešlete na adresu: Mgr. Barbora Talacková, Náměstkyně pro oš.péči, U Nemocnice 3066/1, 690 02 BŘECLAV.
  • Dle vyhlášky o pracovnělékařských službách, ustanovení se týká pouze žáků středních škol a studentů vyšších odborných škol (nikoliv studentů vysokých škol), se lékařské prohlídky provádí před prvním zařazením na praktickou přípravu. Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti pro Nemocnici Břeclav, p.o. vydává poskytovatel pracovnělékařských služeb – Ambulance lékaře pracovně lékařských služeb (závodní lékař).
  • Pro více informací ohledně odborné praxe v Nemocnici Břeclav, p.o. nás kontaktujte mailem talackova@nembv.cz