UPOZORNĚNÍ: změny v očkování a testování

Z důvodu poklesu zájmu o očkování a testování přistupuje Nemocnice Břeclav k postupnému omezení těchto dvou služeb.

Od pondělí 28. února se bude testovat 2x v týdnu, a to vždy v pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin. Důvodem je také to, že testování je v Břeclavi a okolí dostupné u soukromých laboratoří. Od března bude navíc lidem s očkováním proplácen pojišťovnami pouze 1 test měsíčně.

Změna se týká také očkování, kdy se v prostorách nemocnice bude od 7. března očkovat také pouze tři dny v týdnu, konkrétně v pondělí, středu a pátek od 8 do 14:30 hodin. Stále je lepší se k očkování registrovat. Nově bude také od tohoto data dostupná vakcína Novavax.

V současné době zatím nejsou povoleny návštěvy, vše se bude odvíjet od situace v dalším týdnu. Postupně se také obnovují operace, lékaři se vám s novým termínem vždy ozvou!

Informace o očkování v Nemocnici Břeclav: nembv.cz/ockovani

Informace o vakcínách: covid.gov.cz/situace/informace-o-vakcine