Byla jsem hospitalizovaná na oddělení neurologie po dobu 3 dnů a ráda bych poděkovala do kuchyně. 👨🏻🍳 Byla jsem pacient bez dietického omezení, jím všechno. Na snídani byla teplá melta (bílá káva) nebo kakao, pečivo vždy čerstvé, ke každé snídani čerstvá zelenina i ovoce. Polévky k obědu měly chuť, bez pachuti dochucovadel, maso v hlavním jídle bylo měkké a za mě chutné. Večeře stejně dobré. Při představě počtu strávníků i rozpočtu na jídlo si myslím, že jídlo bylo poctivé a dostačující!
Byla jsem opravdu příjemně překvapená dobrou úrovní stravování, oceňuji i thermo podnosy. :-)
paní E. Žižková
Chci touto cestou poděkovat zdravotnímu personálu na Urgentu. Byl jsem tam dnes dopoledne se srdeční slabostí. Opravdu profesionální přístup jak od sestřiček tak od lékařů, přátelský přístup. Cítil jsem se tam dobře. Opravdu tady je znát že si váží pacientů a já si toho nesmírně vážím. Smekám pomyslný klobouk nad jejich práci. Zrovna děkuji personálu na recepci Urgentu, všichni usměvaví, příjemní, a tím vlastně přicházející pacient ví, že bude o něj dobře postaráno. Jestě jednou DĚKUJI.
pan J. Košut
Děkuji za profesionální, vstřícný a lidský přístup, který mi byl poskytnut při ošetření na pracovišti NUP. Úsilí a profesionalita si zaslouží uznání a poděkování.
S úctou Markéta Horká, Břeclav
paní M. Horká
Včera na LSPP,, sestra úžasná, pan doktor též. Takový přístup si představuji, jak se má jednat s pacienty. Pomohli a ještě poradili. Jsou to lidé na svém místě a takových bychom si přáli víc. Můj velký dík
pan R. Lejska
Ráda bych poděkovala celému týmu dětské JIP, sestřičky byly úžasné a ochotné. Syn zde ležel s laryngitidou v květnu 2026. Ráda bych také poděkovala MUDr Tihelkové, která mi vše detailně vysvětlila a zajímala se, zda je mi detailně jasný i domácí režim, jak na mne vše působí, bylo to osvěžující. Dekujeme
paní L. Lazová
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Ivetě Dicko z paliativní péče za velkou vstřícnost, ochotu, za lidský a profesionální přístup a čas, který mi věnovala. Velké poděkování patří i sestřičce, která vše srozumitelně vysvětlila.
paní J. Krásná
Děkuji za bezvadný přístup a péči na Gynekologii budova B. Velice si toho cením.
paní I. Motlová
Moc děkuji za úžasnou péči na infekčním oddělení, je obdivuhodné, jak je veškerý personál příjemně naladěn a zároveň odvádí profesionální práci. Jako pacientka jsem se zde cítila velmi dobře, poskytované služby jsou zde na vysoké úrovni. Děkuji!!
paní J. Bilíková
Ráda bych poděkovala celému týmu infekčního oddělení, kde jsem byla se svým těžce postiženým synem koncem dubna hospitalizována, za skvělou péči a laskavý přístup. Velmi si toho vážím, díky Idesová
paní L. Idesová
Mnohokrát děkuji za péči na traumatologii a to jak lékařskému týmu , tak všem sestřičkám a ostatnímu personálu.
Práci tohoto oboru si moc vážím.
paní J. Mrázová
Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Milanu Novotnému za jeho empatii, za lidský a profesionální přístup.
Na dotaz na zdravotní stav byl velmi vstřícný a vše vysvětlil.
Mnohokrát děkuji a přeji si, aby takových lékařů, co umí naslouchat pacientovi/ klientovi bylo více v naší nemocnici.
Všem přeji hlavně zdraví a krásné dny.
paní A. Klimovičová
Ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Uchálovi, paní Květoslavě Kamenské a všem z tohoto chirurgického oddělení B za jejich pozitivní a lidský přístup. Jejich profesionální jednání s úsměvem na rtu a pochopením je pro pacienty velmi důležité, a za to jim patří velký dík.
Ano, někdo by mohl říci, že je to jejich práce. Ano, je – ale oni ji dokážou vykonávat s láskou a opravdovým pochopením.
Ještě jednou velký dík.
S úctou Petra Hrůzová
paní P. Hrůzová
Chtěla bych poděkovat za péči o tatínka, který tady prošel několika odděleními, nejvíce však sestřičkám a paní doktorce na metabolické JIP za profesionální a lidský přístup.
paní H. Šimková
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám a celému personálu spánkové laboratoře za jejich péči ,ochotu a velmi lidský přístup během mého pobytu.
Velmi si vážím vaši trpělivosti ,vstřícnosti a profesionality .Díky vám jsem se cítila v bezpečí a v dobrých rukou ,což pro mě bylo velmi důležité.
Prosím o předání mého poděkování celému týmu spánkové laboratoře
Ještě jednou moc děkuji.
paní Ž. Knotková
Chtěla bych poděkovat panu primáři Ryšavému a celému kolektivu oddělení interny za profesionální a lidský přístup
a péči o tatínka.
paní I. Totková
Chtěli bychom poděkovat všem sestrám a zejména paní MUDr. Ivetě Dicko z paliativní péče nejen za profesionalitu, ale především za lidský přístup. Paní doktorka je nesmírně empatická, milá, vstřícná a ochotná. Docházeli jsme k ní do ambulance téměř tři roky. Vždy se snažila najít řešení, jak pomoct nebo alespoň ulevit své pacientce a tím i nám, rodinným příslušníkům. Je to správný člověk na správném místě. Mockrát děkujeme. S úctou Iveta Hanzlíková, Antonín Petreček
paní I. Hanzlíková
Dobrý den, tímto děkuji chirurgickému oddělení nemocnice Břeclav pod vedením p. dr. primáře Cagaše a zvláště p. dr. Probstovi za včasný, okamžitý chirurgický zákrok v lednu 2026, včetně jeho komunikace s nejbližšími. Taktéž velmi děkuji oddělení anesteziologie a jeho p.primáři a celému kolektivu zdravotního personálu za lidský přístup k pacientům při pobytu v nemocnici. Dnes se cítím po operačním zákroku dobře s velkou úlevou. Ivo Kauer st., Mikulov.
pan I. Kauer
Dnes jsme byli se sedmiletým synem se zlomenou holení kostí na ortopedické ambulanci. Přístup lékaře a sestry 100% profesionální až kamarádský. Následně v sádrovně skvělá práce a přátelský kamarádský přístup. Syn byl nadšený. Po té na rentgenu č.2. perfektní rychlá práce. Syn maximálně spokojený. Těšíme se na další kontrolu. Děkujeme za skvělý rychlý a přátelský přístup. Ivičič, Poulová, Kulhánek Adámek.
pan V. Ivičič
Chtěl bych tímto poděkovat panu primáři Zitovi a celému kolektivu urologického oddělení za příkladnou a dlouholetou péči o mé zdraví. Vážím si obětavosti a profesionality všech lékařů, sestřiček a ostatních zaměstnanců. Přeji jim do nového roku hlavně zdraví, štěstí a pohodu.
Vděčný pacient Květoslav Burián.
pan K. Burián
První Vánoce ve čtyřech, Štědrý den - den, kdy se sluší a patří poděkovat těm, kteří si to zaslouží. Dcera Anička se narodila 23.11., v den, který na poměry Jižní Moravy začal netradičně a nečekaně - bohatousněhovou nadílkou. Náhlý příval sněhu přišel stejně nečekaně jako porod, ke kterému jsme, ač neradi, museli přivolatzáchrannou službu, jejíž posádka, i přes nastálou situaci, přijela opravdu rychle a ani na vteřinu nevypadla zprofesionální role. Jak rychle přijela ZS na místo, tak rychle i odjela, něco málo po půl osmé ze sídliště na Valtické. V 8.03, již na porodním sále břeclavské nemocnice, byla dcera na světě. 4,64 kilogramu, 53 centimetrů. Ráda bych touto cestou poděkovala za péči, přístup a starost personálu porodního oddělení, oddělení šestinedělí anovorozeneckého oddělení, všem sestrám, zdravotníkům a také panu doktorovi Tomáši Patákovi, který se mnou celoututo cestu prošel. V neposlední řadě také posádce záchranné služby, která i v nepříznivých podmínkách, kterépřichystala příroda, dokázala bleskurychle přijet a bez sebemenšího zaváhání dopravit mě i Aničku do nemocnice, kde už byl připraven ostatní personál, a zajistit tak bezproblémový průchod celého porodu. Ještě jednou obrovské DĚKUJI a všem přeji klidné svátky a krásné Vánoce. Díky Vám je budeme mít také - poprvé ve čtyřech.Kamila a Anička Zapletalovi.
