Očkovací centrum v Břeclavi zahajuje 8. března svůj provoz

Co vás čeká při příchodu do centra?

Jste zaregistrovaní přes rezervační web ministerstva zdravotnictví registrace.mzcr.cz na očkování v Břeclavi? Od pondělí 8. března dostanete první dávku vakcíny ve velkokapacitním očkovacím centru v Domě školství (Dům školství, 17. listopadu 2995, 690 02 Břeclav).

 

POZOR! Uplatňujeme zásadu "KDE PACIENT DOSTAL PRVNÍ DÁVKU, TAM DOSTANE I DRUHOU." Pokud jste tedy dostali první dávku přímo v nemocnici, dostanete zde i dávku druhou. Pokud se chystáte teprve na první dávku, dostanete ji od pondělí 8. 3. na domě školství - samozřejmě jen s platným termínem rezervace v systému Reservatic (rezervace.mzcr.cz). Prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a používání respirátorů FFP2.

Pokud máte možnost, velmi důrazně prosíme vstupní dotazník vyplnit předem.

Co vás čeká při příchodu do centra?

 

První místem je evidence. Zde Vám příslušník policie změří teplotu a požádá Vás o důkladnou dezinfekci rukou. Zkontroluje, zda jste na daný den a čas skutečně zaregistrovaní.

Následně vyplníte vstupní dotazník. Zdůvodu urychlení procesu vakcinace, pokud máte možnost, velmi důrazně prosíme dotazník vyplnit předem. Může být vyplněný textem psaným na počítači či rukou.

Dalším místem je registrace, kde předložíte kartičku pojištěnce a vyplněný formulář. Pokud je vše v pořádku, převezme si Vás lékař, který se s Vámi pobaví o vašem aktuálním zdravotním stavu a zjistí případné alergie. Lékař následně rozhodne, zda může vakcínu podat.

Po podání zůstanete sedět na místě ještě 15 minut, abychom se ujistili, že je vše v pořádku. Následně můžete odejít domů

V současné době se budou lidem věnovat ve všední dny od 8 do 16 hodin 4 lékaři, 3 sestry a jeden farmaceut. Spolupracujeme i s městskou a státní policií.

K očkování se dostavte nejdříve 10 minut před objednaným časem. Zaparkovat můžete za Domem školství, kde vypomůže s koordinací městská policie.

 

Soubory ke stažení: