Nová služba - Paliativní péče - kurzy ODLOŽENY

aktualizováno 23.11.2021

V pondělí 1. 11. 2021 zahajuje provoz služba paliativní péče.

• V rámci příprav spuštění nové služby paliativní péče pořádáme v prosinci 2021 vzdělávací kurzy o paliativní péči. Jsou určeny pro lékaře, sestry i ostatní pracovníky v paliativní péči.

• Z důvodu horšící se epidemiologické situaci se kurzy v nemocnici 9. a 10.12. 2021 ruší. Nemocnice bude usilovat o sjednání náhradního termínu dle možností lektorů. Sledujte prosím aktuality. Děkujeme za pochopení. Palia-tým

• Ordinační doba Paliativní ambulance bude každé pondělí 8.00 - 14.30.
  • Konziliární činnost paliativní péče bude zahájena ve středu 1. 12. 2021 a bude probíhat každou středu a pátek.
  • Žádanka na paliativní péči je již aktivní. Lékaři odesílající pacienty k paliativní péči ji již mohou začít používat. Žádanka je dostupná na online.nembv.cz/paliativnipece.

Více informací o paliativní péči na www.nembv.cz/paliativni-pece
Palia tým