Dětský den v Nemocnici Břeclav

Dne 1. června 2013 již potřetí proběhl Dětský den v Nemocnici Břeclav, příspěvkové organizaci.

Akci nemocnice uspořádala ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému JMK a dalšími organizacemi. I přes nepřízeň počasí, kdy hodinu po zahájení přišel prudký déšť, si do areálu našlo cestu přes tři sta dětí s rodiči.

Touto cestou vedení nemocnice děkuje všem zaměstnancům, kteří se na přípravě a zajištění akce podíleli, dále spolupracujícím organizacím HZS JMK, ZZS JMK, Policii ČR, Městské policii Břeclav, Soukromé škole bojových sportů Břeclav, Florbalu TJ Sokol Lanžhot, Občanskému sdružení dětí a mládeže Royal Rangers Přední hlídka č. 2 Břeclav, členům oddílů Poutníci a Lesní skřítci YMCA-Skaut Břeclav, Soukromé střední odborné škole manažerské a zdravotnické s.r.o. Břeclav, pracovnicím VZP ČR UP Břeclav, paní Suchomelové ze školky Helen Doron Early English, Loutkovému divadélku Radost Břeclav. Za zajištění občerstvení společnosti ARAMARK s.r.o., za mediální podporu Rádiu Čas Dyje, Městu Břeclav za zapůjčení laviček a stolů a panu Bohumilu Kulíškovi za zapůjčení laserové střelnice.

Dále děkujeme za hračky společnostem Mikro Trading, a.s. a Agrotec a.s. Hustopeče, za upomínkové předměty a sladkosti společnosti MW DIAS, a.s.; RACIO s.r.o. Břeclav; ARAMARK s.r.o.; ARS AUDIO s.r.o. Praha; AV Medical Consulting s.r.o., Praha; BATIST Medical a.s.;  Chráněná dílna SMERO; Infitness Alpinning centrum Břeclav; Jazyková školka Helen Doron Břeclav; Martek Medical a.s. Třinec; Mgr. Veronice Svobodové a Vladimíru Grygarovi; Moracell s.r.o. Žabčice; MSA Medical s.r.o.; obchod Dárky Dekorace Hračky Břeclav; Obchůdek Brusinka; PANEP s.r.o.; SEGWAY Břeclav; TEPLO s.r.o. Břeclav; UniCredit Bank CZ; Vinařství Hrabal, Velké Bílovice; VZP ČR.

Soubory ke stažení: