Břeclavská nemocnice začíná očkovat seniory nad 80 let

Senioři si po registraci do rezervačního systému na MZČR vybírají konkrétní termíny.

V prostorách Lékařské služby první pomoci v Nemocnici Břeclav začalo v pondělí 22. února 2021 očkování seniorů nad 80 let. Nejprve je třeba registrovat se do Centrálního rezervačního systému - Očkování proti COVID-19 na webu Ministerstva zdravotnictví ČR.

Pokud již máte vytvořenou registraci a přišla Vám nová zvací SMS s PIN2 s oznámením o možnosti rezervace termínu, pokračujte přímo do rezervačního systému https://reservatic.com/ockovani.

"Podařilo se nám od krajského koordinátora získat vakcíny pro seniory, takže můžeme začít s očkováním i u nás. Kromě toho stále očkujeme s mobilním týmem seniory v domovech důchodců a sociálních službách. Jsem rád, že začínáme a věřím, že volných termínů bude neustále přibývat," uvedl ředitel Nemocnice Břeclav, Petr Baťka, s tím, že nové termíny budou na v centrálním systému otevírány vždy v pátek na následující týden.

Vakcinace v Nemocnici Břeclav probíhá v přízemí Pavilonu D v ordinaci Lékařské služby první pomoci (pohotovost). V případě problémů spojených se změnou nebo zrušením registrace volejte linku 1221.