Nemocnice Břeclav https://www.nembv.cz/aktuality-rss cs Sanitářský kurz https://www.nembv.cz/sanitarsky-kurz-3 Nemocnice Břeclav, p.o. pořádá sanitářský kurz Tue, 24 Jan 2023 00:00:00 +0200 Pořízení nového CT a digitální skiagrafie https://www.nembv.cz/porizeni-noveho-ct-a-digitalniho-skiagrafickeho-pristroje Projekt byl spolufinancován Evropskou unií Thu, 12 Jan 2023 00:00:00 +0200 Nedostupná vakcína Nuvaxovid https://www.nembv.cz/nedostupna-vakcina-nuvaxovid aktualizováno 10.1 Tue, 03 Jan 2023 00:00:00 +0200 Očkování COVID-19 https://www.nembv.cz/ockovani (aktualizováno 3. 1. 2023) Od středy 7.12. očkujeme BEZ REGISTRACE i děti od 6 měsíců do 4 let - základní schema (3 dávky) Tue, 03 Jan 2023 00:00:00 +0200 COVID aktuality od Ministerstva zdravotnictví https://www.nembv.cz/covid-aktuality-od-ministerstva-zdravotnictvi Kdy očkovat? Koho očkovat? Bivalentní? Fri, 11 Nov 2022 00:00:00 +0200 Očkování vakcínami BA.4 a BA.5 https://www.nembv.cz/ockovani-vakcinami-ba.4-ba.5 Od 26.10. podáváme Comirnaty BA.4/5. Mon, 24 Oct 2022 00:00:00 +0200 Virtuální prohlídka nemocnicí k výročí 30 let https://www.nembv.cz/virtualni-prohlidka-nemocnici-k-vyroci-30-let záznam pořízený FPV dronem Mon, 17 Oct 2022 00:00:00 +0200 Světový den boje proti AIDS https://www.nembv.cz/svetovy-den-boje-proti-aids-9 1. prosinec 2022 Tue, 11 Oct 2022 00:00:00 +0200 Omezení návštěv v nemocnici https://www.nembv.cz/omezeni-navstev-v-nemocnici Omezení začíná platit od středy 5. října. Wed, 05 Oct 2022 00:00:00 +0200 Břeclavské paliativní odpoledne - 2. ročník https://www.nembv.cz/breclavske-paliativni-odpoledne-2.-rocnik 6. října 2022, registrace otevřena Wed, 14 Sep 2022 00:00:00 +0200 Seminář neurologického oddělení https://www.nembv.cz/seminar-neurologickeho-oddeleni na téma: Novinky v léčbě bolestí hlavy a RS se bude konat 29.9.2022 v 16 hodin. Mon, 29 Aug 2022 00:00:00 +0200 Předporodní kurz - červenec https://www.nembv.cz/predporodni-kurzy mimořádně v úterý dne 19.7.2022 Thu, 30 Jun 2022 00:00:00 +0200 Oznámení pro dárce krve a plazmy https://www.nembv.cz/oznameni-pro-darce-krve-a-plazmy-2 4.7.—8.7. 2022 neprovádíme odběry krve a plazmy. Thu, 09 Jun 2022 00:00:00 +0200 Cvičení pro nastávající maminky https://www.nembv.cz/cviceni-pro-nastavajici-maminky začíná v úterý 24.5. v 16.00 hod.  Mon, 16 May 2022 00:00:00 +0200 Nemocnice povoluje návštěvy https://www.nembv.cz/nemocnice-povoluje-navstevy Od pondělí 9. května 2022 jsou v Nemocnici Břeclav opět povoleny návštěvy bez omezení. Mon, 09 May 2022 00:00:00 +0200