Nemocnice Břeclav https://www.nembv.cz/aktuality-rss cs Paliativní péče - kurzy https://www.nembv.cz/paliativni-pece-kurzy 4. a 5. dubna 2022, více informací a registrace Fri, 14 Jan 2022 00:00:00 +0200 Oznámení pro dárce krve a plazmy https://www.nembv.cz/oznameni-pro-darce-krve-a-plazmy-2 Dne 20. 1. 2022 čtvrtek se neprovádí odběr krve a plazmy. Wed, 12 Jan 2022 00:00:00 +0200 Pomáhat! Ale jak? https://www.nembv.cz/pomahat-ale-jak vzdělávací program pro pečující Tue, 11 Jan 2022 00:00:00 +0200 OZNÁMENÍ PRO DÁRCE KRVE https://www.nembv.cz/oznameni-pro-darce-krve-7 Darování krve přes svátky pozastaveno Wed, 22 Dec 2021 00:00:00 +0200 Očkování COVID-19 https://www.nembv.cz/ockovani (aktualizováno 22.12. 2021) Wed, 22 Dec 2021 00:00:00 +0200 Očkování dětí od 5 do 11 let https://www.nembv.cz/ockovani-deti-od-5-do-11-let Thu, 16 Dec 2021 00:00:00 +0200 Informace k podávání monoklonálních protilátek https://www.nembv.cz/informace-k-podavani-monoklonalnich-protilatek Podávání na základě indikace praktickým lékařem či ambulantního specialisty. Fri, 03 Dec 2021 00:00:00 +0200 Jednotka intenzivního života https://www.nembv.cz/jednotka-intenzivniho-zivota Tue, 30 Nov 2021 00:00:00 +0200 Uzavření specializovaných ambulancí https://www.nembv.cz/uzavreni-specializovanych-ambulanci Wed, 24 Nov 2021 00:00:00 +0200 Nová služba - Paliativní péče - kurzy ODLOŽENY https://www.nembv.cz/nova-sluzba-paliativni-pece-kurzy-zruseny aktualizováno 23.11.2021 Tue, 23 Nov 2021 00:00:00 +0200 Nemocnice Břeclav otevírá ambulanci paliativní medicíny https://www.nembv.cz/nemocnice-breclav-otevira-ambulanci-paliativni-mediciny Závažné, nevyléčitelné onemocnění. Diagnóza, kterou si žádný z pacientů nepřeje slyšet. Přesto mnozí pacienti a jejich rodiny musí takovému onemocnění čelit. Tue, 02 Nov 2021 00:00:00 +0200 Předporodní kurzy https://www.nembv.cz/predporodni-kurzy dočasně zrušeny Fri, 29 Oct 2021 00:00:00 +0200 Zákaz návštěv v nemocnici https://www.nembv.cz/zakaz-navstev-v-nemocnici Nemocnice Břeclav reaguje na zhoršenou epidemiologickou situaci Tue, 26 Oct 2021 00:00:00 +0200 Inventura v lékárně https://www.nembv.cz/inventura-v-lekarne-4 Tue, 26 Oct 2021 00:00:00 +0200 Endoskopie - COVID opatření https://www.nembv.cz/endoskopie-covid-opatreni Wed, 15 Sep 2021 00:00:00 +0200