Poděkování Pro Regionu Břeclav Poděkování Pro Regionu Břeclav

V pátek 10. ledna 2014 ředitelka Nemocnice Břeclav MUDr. Janka Bambasová, převzala od zástupců občanského sdružení Pro Region Břeclav sponzorský dar ve výši 17 197,- Kč.

Poděkování Městu Břeclav Poděkování Městu Břeclav

Vedení nemocnice děkuje za poskytnuté finanční prostředky a věří, že nakoupené vybavení přispěje k celkové pohodě a spokojenosti pacientů při hospitalizaci.

Byl u nás Mikuláš Byl u nás Mikuláš

Už v dopoledních hodinách navštívil naše dětské pacienty Mikuláš s Čertem a Andělem z Rádia Čas Dyje.  A za hezkou básničku nebo jenom za statečnost při léčení, přinesli dětem malé dárečky.

Světový den boje proti AIDS Světový den boje proti AIDS

Již tradičně jsme v rámci Světového dne boje proti AIDS připravili akci pro veřejnost.

Canisterapie Canisterapie

Od listopadu 2013 rozšiřuje Nemocnice Břeclav služby poskytované na lůžkové části Fyziatricko-rehabilitačního oddělení o canisterapii.

Unikátní ortopedická operace Unikátní ortopedická operace

Dne 30. 10. 2013 se v Nemocnici Břeclav uskutečnila unikátní operace náhrady kolenního kloubu za využití moderní technologie.

Světový den srdce Světový den srdce

Dne 25.9.2013 se v naší nemocnici konal světový den srdce

Medvídek Nebojsa pro děti Medvídek Nebojsa pro děti

Dne 10.7.2013 uspořádala společnost BSJ group divadelní představení Medvídek Nebojsa pro dětské pacienty Nemocnice Břeclav.

Služba pro neslyšící Služba pro neslyšící

Neslyšící občané budou moci od července při návštěvě lékaře v nemocnici využít služeb tlumočení do znakového jazyka pro neslyšící.

Sponzorský dar pro dětské pacienty Sponzorský dar pro dětské pacienty

Ve středu 19. 6. 2013 byly na Fyziatricko-rehabilitačním oddělení Nemocnice Břeclav, p.o., předány sponzorské dary od  Swiss Life Select nadace.

Světový den dárců krve Světový den dárců krve

V pátek 14. 6. 2013 od 7.00 do 14.00 hod. byla umožněna prohlídka Hematologicko-transfuzního oddělení Nemocnice Břeclav, p.o.

Dětský den v Nemocnici Břeclav Dětský den v Nemocnici Břeclav

Dne 1. června 2013 již potřetí proběhl Dětský den v Nemocnici Břeclav, příspěvkové organizaci.

Kurs první pomoci Kurs první pomoci

V úterý 28. května 2013 Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace, již podruhé pro laickou veřejnost uspořádala „Kurs první pomoci“.

7. benefiční koncert 7. benefiční koncert

Dne 21. 4. 2013 se v krásné lokalitě zámečku Pohansko konal již 7. benefiční koncert, jehož výtěžek byl určen Fyziatricko – rehabilitačnímu oddělení.

Dobročinná akce Dobročinná akce

21. a 22. března 2013 proběhla na Hematologicko-transfuzním oddělení akce „Půl litru naděje“ ve spolupráci s rádiem Kiss Hády.

Změna ordinačních hodin dětských ambulancí Změna ordinačních hodin dětských ambulancí

S platností od 1.února 2013 se mění ordinační hodiny vybraných dětských ambulancí

První miminko naší porodnice v roce 2013 První miminko naší porodnice v roce 2013

Jedno z prvních miminek roku 2013 se narodilo v naší porodnici necelou minutu po půlnoci.

Darování plazmy Darování plazmy

Od 1.listopadu 2012 lze darovat v naší nemocnici na hematologicko-transfuzním oddělení i plazmu. Více o odběru naleznete zde.

Sama doma o obezitě Sama doma o obezitě

Česká televize pravidelně vysílá pořad "Sama doma", V týdnu od 17.9 do 21.9.12 byla ústředním tématem OBEZITA a NADVÁHA. Při té příležitosti byl do brněnského studia ČT pozván v pátek 21.9.2012 k živému vstupu i bariatrický chirurg z naši nemocnice, MUDr. Michal Čierny, CSc.

Den otevřených dveří Den otevřených dveří

V sobotu 22. září 2012 proběhla v Nemocnici Břeclav akce Den otevřených dveří, pořádaná při příležitosti oslavy 20 let zahájení provozu.

Výtvarná soutěž pro děti Výtvarná soutěž pro děti

Při příležitosti 20. výročí Nemocnice Břeclav pořádala výtvarnou soutěž NEMOCNICE OČIMA DĚTÍ

Bonus na recept Bonus na recept

V naší nemocniční lékárně můžete získat bonus na recept v hodnotě až 30,- Kč

Taktické cvičení IZS Taktické cvičení IZS

V úterý 11. 9. 2012 od 13.00 hod. proběhlo v areálu nemocnice taktické cvičení složek IZS.

Oznámení o pohotovosti Oznámení o pohotovosti

Od pondělí 2.7.2012 zajišťuje komplexně pohotovost Nemocnice Břeclav,p.o. ve svém areálu

Kurs pro veřejnost Kurs pro veřejnost

Dne 20. 6. 2012 Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace, pro veřejnost uspořádala „Kurs první pomoci“.

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7