Evropský den melanomu 2016 Evropský den melanomu 2016

V pondělí 9. května již pošestnácté personál Kožní ambulance Nemocnice Břeclav pod vedením primářky MUDr. Taťány Hotařové připravil v rámci Evropského dne melanomu akci pro veřejnost.

Exkurze žáků základních škol Exkurze žáků základních škol

Nemocnice Břeclav již několik let pro základní školy pořádá exkurze.

Charitativní akce na Pohansku Charitativní akce na Pohansku

Dne 24. 4. 2016 se v nádherné lokalitě zámečku Pohansko konal výroční,  již 10. benefiční koncert, jehož výtěžek byl určen Fyziatricko – rehabilitačnímu oddělení.

VÍTE JAK POSKYTNOUT PRVNÍ POMOC? VÍTE JAK POSKYTNOUT PRVNÍ POMOC?

Ve středu 20. dubna 2016, již popáté pro laickou veřejnost břeclavská nemocnice uspořádala  přednášku na téma „První pomoc“.

10 let ZZS JmK 10 let ZZS JmK

14. 4. až 19. 4. 2016 Výstava o činnosti ZZS JMK – budova D, přízemí

Matrace pro chirurgické oddělení Matrace pro chirurgické oddělení

od soukromé firmy darovány naší nemocnici

Spokojenost hospitalizovaných pacientů za září – prosinec 2015 Spokojenost hospitalizovaných pacientů za září – prosinec 2015

Spokojenost hospitalizovaných pacientů v Nemocnici Břeclav, p. o., je zjišťována také prostřednictvím dotazníků.

Nový ředitel nemocnice Nový ředitel nemocnice

Jednomyslně schválila Rada Jihomoravského kraje 28.ledna 2016 na funkci ředitele krajské příspěvkové organizace Nemocnice Břeclav Jiřího Jurníka.

Dar Nadace Křižovatka Dar Nadace Křižovatka

Ve středu 27.  ledna 2016 paní Marie Útlá z Nadace Křižovatka, v rámci projektu „Maminko, dýchám“, předala zástupcům Dětského oddělení Nemocnice Břeclav, p.o., deset monitorů dechu BABYSENSE II v hodnotě 29 700,- Kč. Prostředky na pořízení poskytl také Jihomoravský kraj.

Návštěva hejtmana v nemocnici Návštěva hejtmana v nemocnici

V úterý 12. ledna 2016 v rámci pracovní návštěvy do Nemocnice Břeclav, příspěvkové organizace, přijel hejtman Michal Hašek v doprovodu svých spolupracovníků.

Babybox Babybox

V pátek 18. prosince 2015 ve 12 hodin byl v Nemocnici Břeclav, p.o., uveden do provozu Babybox.

Přírodní živly v nemocnici Přírodní živly v nemocnici

V těchto dnech Nemocnice Břeclav obdržela milý dárek. Pět obrazů vytvořených studentkami břeclavského gymnázia pod vedením Mgr. Marie Jirmanové v rámci projektu Malujeme pro nemocnici 2015, bude zdobit prostory našeho zdravotnického zařízení.

Vánoční klaunování Vánoční klaunování

Ve středu 16. 12. 2015, i když trošku s předstihem, měli dětští pacienti v nemocnici Vánoce.

Potěšili děti Potěšili děti

V neděli 13. prosince 2015 malé pacienty na dětském oddělení břeclavské nemocnice potěšili písničkou, maňáskovým představením a malým dárkem Zdeňka Frýbertová, Míra Kaplan a Milan Kura

Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka

V sobotu 5. prosince opět po roce do naší nemocnice přišel Mikuláš

Akreditace nemocnice Akreditace nemocnice

Součástí nového zákona o poskytování zdravotních služeb je také zavedení systému hodnocení bezpečnosti a kvality poskytovaných zdravotních služeb, jehož účelem je posoudit podle hodnotících standardů organizační úroveň poskytovaných zdravotních služeb z hlediska kvality a bezpečí.

450 ml Naděje v Nemocnici Břeclav 450 ml Naděje v Nemocnici Břeclav

V pátek 20. listopadu 2015 proběhl na Hematologicko-transfuzním oddělení Nemocnice Břeclav, p.o., druhý ročník projektu 450 ml Naděje uspořádaný panem Pavlem Kotyzou, který je sám již několik let dobrovolným dárcem krve.

Světový den boje proti AIDS Světový den boje proti AIDS

Nemocnice pořádá bezplatné odběry krve na testování HIV dne 26.11.2015 od 14.oo do 17.oo hodin.

Poděkování Městu Břeclav Poděkování Městu Břeclav

V úterý 10. listopadu 2015 převzala ředitelka Nemocnice Břeclav, p.o., MUDr. Janka Bambasová, MPH od zástupců Města Břeclavi Ing. Zdeňka Urbana a Ing. Jaroslava Války šek na sponzorský dar ve výši 150 tis. Kč. Darovaná částka bude použita na nákup nových matrací na lůžková oddělení nemocnice.

2.ročník akce 450ml naděje 2.ročník akce 450ml naděje

Dne 20.11.2015 od 7.oo do 9.oo hodin na Hematologicko-transfuzním oddělení naší nemocnice se konal již 2.ročník akce 450ml naděje.

Den srdce popáté Den srdce popáté

Ve středu 16. září 2015 Interní oddělení Nemocnice Břeclav již popáté připravilo pro veřejnost odpoledne zaměřené na prevenci kardiovaskulárních a dalších civilizačních chorob. Akce se konala v rámci nadcházejícího Světového dne srdce.

8. září – Světový den fyzioterapie 8. září – Světový den fyzioterapie

Již od roku 1951 si na celém světě připomínáme Světový den fyzioterapie a je to také den, kdy byla založena Světová konfederace fyzioterapeutů, jejímž členem je také profesní organizace českých fyzioterapeutů UNIFY – ČR.

Resuscitační přístroj pro novorozence Resuscitační přístroj pro novorozence

V úterý 25. srpna 2015 byl na Novorozenecké oddělení Nemocnice Břeclav, příspěvkové organizace, předán resuscitační přístroj pro novorozence.

Urologická ambulance přestěhována Urologická ambulance přestěhována

nově ji naleznete v 1.patře budovy A

Léky ovlivňující řízení a pozornost Léky ovlivňující řízení a pozornost

Obvodní oddělení Policie ČR v Břeclavi ve spolupráci s naší nemocnicí zahájilo informační kampaň POZOR NA LÉKY ZA VOLANTEM!!!

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8