Kurs první pomoci Kurs první pomoci

V úterý 28. května 2013 Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace, již podruhé pro laickou veřejnost uspořádala „Kurs první pomoci“.

7. benefiční koncert 7. benefiční koncert

Dne 21. 4. 2013 se v krásné lokalitě zámečku Pohansko konal již 7. benefiční koncert, jehož výtěžek byl určen Fyziatricko – rehabilitačnímu oddělení.

Dobročinná akce Dobročinná akce

21. a 22. března 2013 proběhla na Hematologicko-transfuzním oddělení akce „Půl litru naděje“ ve spolupráci s rádiem Kiss Hády.

Změna ordinačních hodin dětských ambulancí Změna ordinačních hodin dětských ambulancí

S platností od 1.února 2013 se mění ordinační hodiny vybraných dětských ambulancí

První miminko naší porodnice v roce 2013 První miminko naší porodnice v roce 2013

Jedno z prvních miminek roku 2013 se narodilo v naší porodnici necelou minutu po půlnoci.

Darování plazmy Darování plazmy

Od 1.listopadu 2012 lze darovat v naší nemocnici na hematologicko-transfuzním oddělení i plazmu. Více o odběru naleznete zde.

Sama doma o obezitě Sama doma o obezitě

Česká televize pravidelně vysílá pořad "Sama doma", V týdnu od 17.9 do 21.9.12 byla ústředním tématem OBEZITA a NADVÁHA. Při té příležitosti byl do brněnského studia ČT pozván v pátek 21.9.2012 k živému vstupu i bariatrický chirurg z naši nemocnice, MUDr. Michal Čierny, CSc.

Den otevřených dveří Den otevřených dveří

V sobotu 22. září 2012 proběhla v Nemocnici Břeclav akce Den otevřených dveří, pořádaná při příležitosti oslavy 20 let zahájení provozu.

Výtvarná soutěž pro děti Výtvarná soutěž pro děti

Při příležitosti 20. výročí Nemocnice Břeclav pořádala výtvarnou soutěž NEMOCNICE OČIMA DĚTÍ

Bonus na recept Bonus na recept

V naší nemocniční lékárně můžete získat bonus na recept v hodnotě až 30,- Kč

Taktické cvičení IZS Taktické cvičení IZS

V úterý 11. 9. 2012 od 13.00 hod. proběhlo v areálu nemocnice taktické cvičení složek IZS.

Oznámení o pohotovosti Oznámení o pohotovosti

Od pondělí 2.7.2012 zajišťuje komplexně pohotovost Nemocnice Břeclav,p.o. ve svém areálu

Kurs pro veřejnost Kurs pro veřejnost

Dne 20. 6. 2012 Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace, pro veřejnost uspořádala „Kurs první pomoci“.

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4 5 6